REKLAMA
REKLAMA
      
helpline: PO -  NE  |  tel.: 371 120 688  |  mobil: 607 831 332  |   kontakt  |   vytisknout vizitku  |  plasty@901.cz  

Opravy plastových nárazníků


Nabízíme Vám opravy poškozených plastových nárazníků v Plzni. Běžná poškození nárazníků opravíme do 24 - 48hod.

Jezdíte denně, Vaše auto je pojízdné, máte např. poškozený jen nárazník, držáky světel a přední masku? Zvolejte nám na č. tel.: 607 831 332, dohodněte si termín opravy, který vyhovuje Vám, a to včetně víkendů i svátků, my Vám poškozené plastové autodíly opravime v co nejkratším čase.


Často kladené dotazy


Dotaz: V př. narazníku mám díru od tazného zařízení o průměru asi 10cm. Je možné takto poškozený nárazník opravit, když ten kus chybí?
RE: Ano, nárazník Vám opravíme, jedná se o časté poškození.
 
Dotaz: Mám vytržený levý úchyt zad.narazníku, poškozené oko, za které je nárazník uchycen ke karoserii a prasklý nárazník v rohu pod zad.světlem?
RE: Prasklé rohy narazníků, poškozená očka patří mezi nejčastěji opravovaná poškození. Ano, nárazník Vám opravíme.
 
Dotaz: Je možné opravit nárazník i když chybí celý roh narazníku?
RE: Obecně platí, pokud jsem pochopil správně pojem "celý roh" tj. celá boční část, že chybí-li tak velká část, lze opravu provést pouze dodáním chybějící části. Tedy jeden náraznik ze dvou.
 
Dotaz: Na předním nárazníku mi chybí část rohu ve tvaru trojúhelníku o straně cca 8cm, tam kde je nárazník přišroubován ke karoserii, je oprava možná? V servisu mi řekli, že je třeba nárazník vyměnit.
RE: Ano, chybějící část doděláme. Pokud je jinak nárazník nepoškozen, bude stačit nalakovat pouze opravenou část.


 

Pokud si nejste jisti, zda je možné, Váš poškozený plastový narazník, světlo, zrcátko či jiný plastový díl opravit, zašlete foto na plasty@901.cz. Obratem Vám zdělíme, zda je možné poškozený plastový díl opravit a stanovíme předběžnou cenu.