REKLAMA
REKLAMA
      
helpline: PO -  NE  |  tel.: 371 120 688  |  mobil: 607 831 332  |   kontakt  |   vytisknout vizitku  |  plasty@901.cz  

Opravy uchycení světlometů a jejich zadních částí


Nabízíme Vám opravy poškozených držáků světlometů a jejich zadních částí, blikačů, zadních a mlhových světel v Plzni. Běžná poškozeníů opravíme do 24 - 48hod.

Jezdíte denně, Vaše auto je pojízdné, máte např. poškozený jen nárazník, držáky světel a přední masku? Zvolejte nám na č. tel.: 607 831 332, dohodněte si termín opravy, který vyhovuje Vám, a to včetně víkendů i svátků, my Vám poškozené plastové autodíly opravime v co nejkratším čase.


Často kladené dotazy


Dotaz: Mám prasklou zadní čast př.světlometu a ulomený jeden úchyt. Opravíte mi světlo do druhého dne?
RE: Určitě ano, pokud přivezete světlo do 9:00hod, opravený světlomet si budete moci vyzvednout týž den po 16:00 hodině.
 
Dotaz: Úchyt světlometu je rozlomen na více částí, bude to problém opravit?
RE: Více částí nevadí, je to lepší než když není nic. Oprava by měla proběhnout bez problémů.
 
Dotaz: Měl jsem drobnou kolizi se svým vozem. Při rozebrání poškozených dílů jsem zjistil, že mi chybí jeden úchyt světla a dva jsou utržené, světlomet je jinak zdravý, bylo by možné ten chybějící úchyt nějak vyrešit?
RE: Přivezte k nám pravý i levý světlomet, ostatní nechte na nás .


 

Pokud si nejste jisti, zda je možné, Váš poškozený plastový narazník, světlo, zrcátko či jiný plastový díl opravit, zašlete foto na plasty@901.cz. Obratem Vám zdělíme, zda je možné poškozený plastový díl opravit a stanovíme předběžnou cenu.